זיכיון לדקטלון

By | נובמבר 20, 2017

בשקט בשקט, התרחשה בקיץ הזה פלישה ענקית לעולם הצרכנות הישראלי, ובאופן ספציפי לתחם ציוד הספורט. הרשת הצרפתית הענקית דקטלון נכנסה לשוק הישראלי לאחר משא ומתן עם מפעילי הקניונים המובילים, ביניהם ביג ועזריאלי, ולאחר שנחשפו המחירים הנמוכים של הרשת (שמשווקת בעיקר מוצרים ממותגה הפרטי במחירים אטרקטיביים) – השיגעון התחיל. ומה שמעניין עכשיו את אנשי העסקים בעלי חוש מפותח לרווחים – זה איך אפשר לקבל זיכיון לדקטלון?

מה זה זיכיון?

לפני שמתחילים לחשוב על האפשרות לתחילת עבודה במסגרת זיכיון לדקתלון, כדאי להבין את המשמעות של זכיינות באופן כללי. מדובר בכלי בו מחזיקים המותגים הגדולים ומאפשר להם להגיע לשווקים שונים בארץ בעולם בלי להשקיע סכמים נוספים, אלא בעזרת הענקת הזכות לגורמי צד ג' להיות נציגיהם, להשתמש באישורם במותג ובסממנים שלו – כל זה בתמורה לאחוזים. הזכיין זוכה לאפשרות למשוך קונים למותג ידוע במקום להרים מותג משלו מאפס, גישה לספקים רשמיים העובדים עם אלא שקיבלו זיכון לדקתלון ולהפוך לחלק מרשת עולמית.

האם אפשר וכדאי לרכוש זיכיון לדקטלון?

נכון להיום, הרשת פתחה סניף אחד בישראל – הוא נמצא בראשון לציון וחולש על שטח של 3,400 מטרים מרובעים ומציע 16,000 מוצרים ב-60 תחומים שונים הקשורים לספורט. המחירים הזולים (35 ₪ לנעלי ריצה) כבר גרמו לכך שהישראלים נהרו לחנות בהמוניהם וניקו את המדפים מהמוצרים. נכון לעכשיו, עדיין אין תכניות פתוחות של זיכיון לדקתלון, אך כפי שזה נראה, ברגע שהיא תופיע, מספר המעוניינים יהיו גדול עד מאוד, ולכן כדאי להכין תכניות עסקיות ואת כל המסמכים מראש, על מנת להיות בין הראשונים שייהנו מהזדמנות עסקית נדירה זו.

בעזרת מעקב צמוד אחר החדשות השונות בתחום הספורט והמסחר, ניתן לקבל גישה להזדמנויות מיוחדות שלא יחזרו על עצמן, כך שמי שמחזיק את היד על הדופק – מרוויח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *